Kožeňáci se v česku scházejí už velmi dlouhou dobu. Pravidelné srazy se konaly vždy každý měsíc a za několik let vystřídaly mnohé podniky. Vždy to bylo ale pouze setkávání kamarádů u piva a srazy němely formu oficiální organizace. V roce 2011 byl založen spolek kožeňáků Leathers.CZ byl s cílem spojit dohromady komunitu kožeňáků ale i jiných fetišistů. Prostě všechny tímto směrem ujeté lidi.

Účastnili jsme se několika ročníků Prague Pride a pravidelně v létě pořádáme již tradiční akci Leather Zone. Mimo to také spolupracujeme BDSM Klubem a podílíme se na organizaci informačních akcí, které jsou zaměřené na zvýšení informovanosti a bezpečnosti při porovozování BDSM praktik.

V roce 2014 jsme uspořádali historicky první ročník soutěže Mr. Leather ČR 2014. V publiku i v porotě bylo zastoupeno mnoho zahraničních hostů. V příštích letech se chceme více zaměřit na spolupráci s podobnými organizacemi v Evropě a také členství v Evropské konfederaci motorkářských klubů ECMC.

Aktuálně máme 20 členů, více než 80 příznivců, každý měsíc pořádáme srazy a několikrát do roka také speciální akce jako Narozeniny, Leather Zone, Mr. Leather ČR a Silvestr v kůži.
Dlouhodobě spolupracujeme s klubem Factory, kam mají všichni členové spolku vstup zdarma v den konání srazu, a také se společností Titanmen.CZ, která akcím spolku poskytuje sponzorskou podporu.

Provozujete klub? Chcete uspořádat besedu na neobvyklé téma? Nabízíme diskuze, besedy na téma BDSM praktik a fetišů. V případě zájmu nás kontaktujte.