Dotazy k registraci

Doufáme, že tato stránka vám zodpoví otázky týkající se registrace členů. Pokud jste zde své odpovědi nenalezli, neváhejte se nás zeptat. Psát nám můžete na adresu leathers@leathers.cz

Jaké jsou výhody být členem Leathers.CZ?
Pokud se zaregistrujete, získáte kontakty na ostatní členy Leathers.CZ, také získáte přístup do neveřejných částí tohoto webu. Pokud chcete, můžete si objednat tičko s naším logem (tričko s můžete prohlédnout v článku Leathers.CZ má vlastní tričko). Členové leathers.CZ také získají 20% slevu na tetování ve studiu Tatoo Alien (tetování od 1000 Kč). Díky členství v Leathers.CZ máte šanci se zůčastnit načich akcí a také se podílet na jejich pořádání. Členům Leathers.CZ také poskytujeme ručení na vstup na různé akce BDSM Ateliéru, na které obvykle není vstup volný.

Chtěli byste nové fotky do profilu? Členům Leathers.CZ nabízíme možnost nafocení fotek s fotografem.
Kdo se může stát členem spolku Leathers.CZ?
Členem Leathers.CZ se může stát každý starší 18 let, kdo má rád kůži. Ovšem mezi kožeňáky a ostatními, kterým se kůže jenom líbí, je podstatný rozdíl. My kožeňáci bereme kůži jako fetiš, nejenom jako módní doplněk. Většina z nás má doma plnou skříň koženého oblečení a nejrůznějších doplňků, opravdu v kůži chodí a nestydí se za to.
Pouze takové zájemce můžeme zaregistrovat, proto pochopte, když registraci do spolku ostatním neumožníme.
Je Leathers.CZ i pro ostatní fetišisty?
Pojem fetišista je velmi široký, protože fetiš může být pro člověka v podstatě cokoliv. Leathers.CZ je primárně spolek kožeňáků, ale uvítáme také všechny, kterým se líbí latex, pořádné vysoké boty (pozor! ne na podpatcích), army nebo skin.
Jaké jsou podmínky k registraci?
Spolek Leathers.CZ rozlišuje dvě úrovně registrace. Buď můžete být zaregistrováni jako příznivce, anebo jako člen spolku. Obě úrovně jsou rozdílné a jsou popsány ve směnicích Leathers.CZ. Podle dvou úrovní registrace také požadujeme rozdílené informace k registraci:
  • Příznivce - přezdívka, kterou chcete používat pro přihlašování, e-mail a jedna fotografie, která bude vložena do vašeho profilu.
  • Člen spolku - přezdívka, kterou chcete používat pro přihlašování, e-mail a jedna fotografie, která bude vložena do vašeho profilu. Dále potřebujeme znát vaše jméno, příjmení a datum narození.
V průvodci žádosti o registraci uveďte o jakou úroveň máte zájem.
Fotografie, kterou poskytnete bude přístupná pouze ostatním členům a nebude se zobrazovat nikde ve veřejné části webu. Stejně tak vaše příjmení a datum narození nebude nikde zveřejněno a bude sloužit pouze k vaší identifikaci.
Jak se mohu registrovat?
Existují dva způsoby registrace. Za prvné můžete přijít osobně na některý z našich srazů. Pokud se přítomných poptáte, určitě vás nasměrují na někoho, kdo vám registraci udělá. Nebojte se nás, nikdo vás nekousne.
Druhý způsob registrace je prostřednictvím webového průvodce žádosti o registraci. Tento průvodce vám pomůže s vyplněním všech údajů, které jsou pro registraci potřeba.
Při registraci pomocí průvodce se může stát, že po vás budeme požadovat adresu některého vašeho profilu, nebo fotografii.
Jsem kožeňák, chci se zaregistrovat, ale mám obavu o své soukromé údaje.
O své soukromé údaje nemusíte mít obavu. Pokud vás při registraci požádáme například o fotografii, zaručujeme vám, že nikdo kromě administrátora se k ní nedostane.
Co se týče údajů uživatele, tyto údaje o sobě uživatel poskytuje dobrovolně a tím souhlasí s jejich uveřejněním. Všechny údaje, které o sobě členové poskytnou (e-mail, jméno, fotografie, profily) jsou přístupné pouze ostaním členům, stejně jako samotný seznam členů.
Na našich srazech se většinou pořizují fotografie a některé z nich se publikují na veřejné části webu, kde mohou být prostřednictvím vyhledávačů dohledatelné. Pokud nechcete být na fotografiích, řekněte nám to přímo na srazu. Pokud se náhodou naleznete na některé veřejné fotografii a nechcete se takto prezentovat, zašlete nám e-mail na adresu leathers@leathers.cz a fotografie bude stažena.
Problematiku ochrany osobních informací popisují také směrnice spolku.
Plynou pro mně ze členství ve spolku nějaké povinnosti?
Ze členství ve spolku vyplývá pouze povinnost platit roční členský příspěvek. Jednou za rok se také koná členská schůze, které by se měli všichni členové zúčastnit, protože se jedná o důležitých záležitostech spolku.