Articles - Každý správný maniak zná Leather Maniacs

Každý správný maniak zná Leather Maniacs

21.10.2010  Informace a rady

Jste maniak do kůže a neznáte Leather-Maniacs? Právě pro vás je určen tento článek.

Jste maniak do kůže a neznáte Leather-Maniacs? Právě pro vás je určen tento článek. Leather Maniacs je německý internetový obchůdek s koženým oblečením. V nabídce najdete také různé pomůcky z kůže jako harnessy, bičíky a masky. Oblečení je ale hlavním artiklem tohoto obchodu.
Leather Maniacs najdete na adrese http://www.leather-maniacs.de/. Pro ty, kdo neumí německy je k dispozici i anglická varianta stránek. Objednané zboží lze zaplatit přes PayPal a doručuje ho Německá pošta.
A proč vám o tomto obchodě píšeme? Obchod nemá sice takový výběr jako třeba Recon Store, ale zaujaly nás ceny, za které můžete udělat nákup.

Pro srovnání kožená košile s krátkým rukávem vás vyjde u RoBa na 447,00 €. Podobnou košili pořídíte v Leather Maniacs za 119,90 €. Ještě větší rozdíl je v případě moc hezkého sportovního kompletu kalhot a bundy z jemné kůže. U RoB sáhnete do peněžeky pro více než 1000 €. Pokud nakoupíte v Leather Maniacs podobný komplet, zaplatíte 299,90 €. (Ceny z října 2010)

Známé obchody jako Amsterdamský obchod RoB, který jsme použili pro srovnání, mají určitě velmi známou zavedenou a prověřenou pověst. Obchod Leather Maniacs se svými cenami a výběrem oblečení ale určitě také stojí za vaši pozornost.

A kde nakupujete Vy? Jaké máte zkušenosti s obchody s kůží? Kde nakoupíte nejlevněji, kde nejkvalitněji, kde se nejlépe starají? Podělte se s námi o své zkušenosti - zašlete nám je na adresu leathers@leathers.cz a pomozte nám s dalšími podobnými články.