Last article

Rady pro mumifikaci fólií

 21.12.2015  Informace a rady

Pokud budete o Vánocích balit kromě dárků i svého protějška, hodí se o mumifikaci vědět několik rad. Jako vždy je ale základní radou při hraní přemýšlet a dbát na bezpečnost.

Other articles

Členové vedení Leathers.CZ skončí

 29.11.2015  Leathers.CZ

V polovině listopadu rozeslali členové vedení Otta (Drex), Milan (Strainer) a Pavel (Igy) společné prohlášení, které všechny překvapilo. Současné vedení se rozhodlo, že se v budoucnu zřekne práva být znovu zvolen do vedení.

Obecné desatero bezpečnosti v BDSM

 18.06.2015  Informace a rady

Jistě s námi souhlasíte, že bezpečnost je v BDSM na prvním místě, proto v tomto článku přinášíme deset rad jak pro dominanty, tak pro jejich submisivní protějšky. Jistě by se dalo najít množství dalších doporučení ohledně bezpečnosti při různých SM praktikách, těm se budeme věnovat v některém z dalších článků.

Interview - Fetishak

 07.05.2015  Rozhovor, Fetiš

Je tu pro vás další rozhovor, tentokrát s nepřehlédnutelným zástupcem české latexové scény. Fetishak vede úspěšnou dílnu a obchod s gumovým oblečením a doplňky, a tak nás zajímalo, jak to vše začalo, ale i kam směřuje a na co se můžeme těšit. Zeptali jsme se samozřejmě i na párty FetishU40, která se pro vás chystá, a vůbec jaké to je být latexákem doma, v klubu i na ulici.

Interview - Daniel Dumont

 19.04.2015  ECMC, Rozhovor

Oslovili jsme osobnost z vrcholu Evropské kožeňácké scény - Daniela Dumonta, sekretáře ECMC. Evropská konfederace motorkářských klubů sdružuje již dlouhá léta kožeňácké kluby po celé Evropě, pořádá Mr. Leather Evropy a hlavně podporuje a udržuje celou Evropskou kožeňáckou rodinu.

Volba Mr. leather Poland 2015

 30.03.2015  ECMC, Mr. Leather, Zahraniční akce  Contains gallery

Ako Mr Leather Českej Republiky 2014 mám samozrejme aj svoje povinnosti reprezentovať hlavne seba ako aj ČR v zahraničí. Jednou z týchto ciest bola aj účasť na Mr. Leather Poland 2015 v Poznani v Poľsku, ktorá sa uskutočnila 13. – 14.3. 2015.
Článek z volby napsal Mr. Leather ČR 2014 Daniel.