Splněný sen

01.07.2011

Jednou, při svých cyklotoulkách přírodou, jsem projížděl krajinou rybníků a potkal rybáře, taky na kole… Bylo mu asi dvacet. Světe div se! Obličej jsem skoro neregistroval, ale celou dobu našeho míjení jsem hltal jeho blyštivé holínky, dosahující až k rozkroku.

I Love Tom of Finland

02.03.2011

Už je to dávno. Na obraze prezidenta Havla, který nedávno nahradil Husáka s Jakešem, se ještě nestihl usadit prach. Byl jsem druhým rokem na gymplu a o jedné přestávce kolovaly po třídě okopírované obrázky z nějakého západního magazínu.

Poprvé na párty oblečených naháčů

02.02.2011

Jsem trochu stydlivej, ale mám bujnou fantazii a tak mě odmala zajímaj pánové, kteří si klidně po ulici choděj v přiléhavým koženým oblečení a ani netušej, že mě přitahujou víc, než kdyby byli úplně nazí, o ženských ani nemluvě. Ta touha si šáhnout mi pak v představách nedávala spát.

Sobotní noc a kobylí trh

06.08.2010

... tak jsem se konečně dočkal. Sobotní noc a kobylí trh.Vchod na trh je přímo ve stanici metra . Ještě chvíli jsem chodil kolem, než jsem sebral odvahu a vešel.

Rolling the dices, část 2

10.10.2008

Jenom tolik řeknu: poslední bylo sudé číslo... a viděl jsem, jak se úsměv mého suba změnil na hodně zlomyslný škleb ... řekl pouze jediné: "Čas odplaty".

Rolling the dices, část 3

10.10.2008

Můj subík mě vážně dost potrápil, když naposledy vyhrál. Jenom tři dny, ale nezapomenutelné. Věděl jsem, že má zvrácenou duši, ale budu si muset dávat pozor, abych neprohrál příliš často.

How I became a sadist, část 1

30.09.2008

Jsem Top a bere mě bondage a SM, vždy jsem chtěl člověka, který by mě sloužil. Nikdy jsem se nepovažoval za Mastera, až do doby, kdy mě jeden člověk pomohl odkrýt mou sadistickou část osobnosti.

How I became a sadist, část 2

30.09.2008

Přes dírky v masce jsem viděl prosebný výraz v jeho očích. Kvůli trubičkám v krku nemohl vydat ani hlásku. Vysvětlil jsem mu, že teď nadešel čas na jeho potrestání za to, že jsem na něj musel čekat.

Usual Day

29.09.2008

Hledám připravené oblečení. Leží v pokoji, ale je jiné než jsem měl na sobě včera, můj master ho musel připravit poté co jsem odešel do práce. Oblečení je připravené v pořadí, v jakém si ho mám oblékat.

Rolling The Dices, část 1

29.09.2008

Potkal jsem toho kluka na jedné z těch fetišistických stránek. Jeho komentáře k povídkám a fotkám, jeho vlastní profil a obrázky a taky několik povídek mě přesvědčili, že máme mnoho společného.

Leather shopping, část 4

28.07.2008

Byl jsem totálně vyčerpaný, stěží jsem prospal noc. Ráno jsem se probudil hladový a všechno mě bolelo, hlavně plug v mém zadku.

Leather shopping, část 3

16.07.2008

Po několika hodinách v kleci už jsem si moji roli psa tolik neužíval. Bolely mě nohy, cítil jsem každý sval v těle. Zadek mě neuvěřitelně pálil od plugu, který jsem v něm měl zaražený.

Leather shopping, část 2

09.07.2008

Nikdy jsem neviděl tolik oblečení a hraček. Všechno to kolem mě leželo na policích a viselo na zdech a já jsem na tom mohl oči nechat.

Leather shopping, část 1

23.06.2008

V našem městě začal fungovat nový obchod a začal mě lákat od první chvíle, co jsem ho uviděl. "Custom Leather works, kůže pro všechny příležitosti" znělo na ceduli nade dveřmi, což mě ještě více přitahovalo.

Warehouse nightmare, část 1

16.05.2008

Je pátek a ve skladišti je spousta práce. Dělníci balí zboží a připravují ho na rozvoz k zákazníkům. Společnost dodává balící materiál a dost slušně na tom vydělává.

Warehouse nightmare, část 2

16.05.2008

Je sobota, Kevin si může konečně udělat přestávku v práci a pár dní si odpočinout s Markem a svými syny. Naplánovali si výlet do hor.

Warehouse nightmare, část 3

16.05.2008

Je to už skoro půl hodiny, co Kevin odšel a kluci čekají v autě. Teď už svítí slunce a začínají se nudit.

Warehouse nightmare, část 4

16.05.2008

Kevin a Mark s úděsem pozorovali jak krutě Jim s Joshem a Jasonem zachází. Jak je přímo před jejich očima pevně balí do černé folie. Jim zajistil naviják a vrací se zpět ke dvěma mumifikovaným mužům, kteří stále leží na podlaze skladiště.

Warehouse nightmare, část 5

16.05.2008

Je pondělí a prodloužený víkend se dostává do své poslední části. Od nedělního večera, kdy se vrátil ze skladiště, zůstává Jim doma. Pořád musí myslet na čtyři uvězněné muže.

Warehouse nightmare, část 6

16.05.2008

Za dvě hodiny se Jim vrátí zpět. Zvuk sacího stroje se rozléhá po místnosti, všichni čtyři muži jsou zticha. Jim je zvědavý jak pokračuje dojení a jde se podívat blíž. Dívá se pravděpodobně na Jasonovo tělo, to se lehce zachvěje a další dávka putuje do zásobníku.